ACAI EXTRA STAR / 60 cps

ACAI EXTRA STAR / 60 cps
Katalógove číslo: | HARMONIZÉRY - zdravie je najväčší dar
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa
Cena:
30,00 €
Popis produktu

Euterpe sú vysoké, väčšinou silne odnožujúce palmy so štíhlymi kmeňmi, rastúce v Južnej Amerike a na Antilách. Z dužiny plodov týchto paliem sa pripravujú chutné nápoje, z vegetačných vrcholov tzv. palmová kapusta. K najznámejším a najvyužívanejším patrí Euterpe oleracea - palma Açaí. Dorastá do výšky až 25 m a plodí okolo 20 kg plodov, ktoré sa vzhľadom podobajú čučoriedkam. Majú tmavomodrú farbu, ktorú získavajú vďaka prírodnej látke antokyanínu. Majú kakaovú vôňu a chuť. Testovaním antioxidačnej aktivity bola zistená jedna z najvyšších hodnôt ORAC (Oxygen Radical Absorbance Capacity), teda schopnosť pohlcovania voľných kyslíkových radikálov. Açaí obsahuje rad vitamínov, minerálne látky, nenasýtené mastné kyseliny, aminokyseliny, flavonoidy, bielkoviny a vlákninu. Açaí je medzi pôvodným obyvateľstvom obľúbeným prostriedkom ku zvýšeniu fyzickej i psychickej aktivity.

Odporúčané dávkovanie
1 mäkká kapsula 2× denne.

Zloženie
Zloženie 2 mäkkých kapsúl: Acai (Euterpe oleracea, plod, extrakt 20:1) 3.000 mg; olej zo sójových bôbov; leštiaca látka: včelí vosk; farbivo: karamel. Želatínová mäkká kapsula.
V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je u extraktov uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo.

Upozornenie
Nevhodné pre deti do 3 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výživový doplnok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy. Minimálna trvanlivosť: do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.