AMINO 1000 STAR / 60 tbl

AMINO 1000 STAR / 60 tbl
Katalógove číslo: | HARMONIZÉRY - zdravie je najväčší dar
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa
Cena:
30,00 €
Popis produktu

Vitamín C pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom. Ďalej podporuje tvorbu kolagénu, ktorý je dôležitý pre správnu funkciu ciev, kostí, chrupaviek, pokožky, ďasien a zubov, prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, psychickej činnosti a obranyschopnosti organizmu. Jeho nezastupiteľná funkcia je vo zvyšovaní absorpcie železa a podpore normálneho energetického metabolizmu v tele. Vitamín C pomáha znižovať únavu a vyčerpanie a podieľa sa na regenerácii redukovanej formy vitamínu E.

Odporúčané dávkovanie
1 tableta 2× denne.

Zloženie
Zloženie 2 tabliet: Hydrolyzovaný kolagén 2.000 mg; emulgátor: rastlinná celulóza; stabilizátor: fosforečnan vápenatý, zosieťovaná sodná soľ karboxymethylcelulózy; protihrudkujúca látka: rastlinný stearan horečnatý oxid kremičitý; L-ornitín HCl 30 mg; vitamín C (kyselina L-askorbová) 20 mg (25 % RVH*); protipeniaca látka: rastlinná kyselina stearová. RVH* = Referenčné výživové hodnoty denného príjmu vitamínov a minerálnych látok
V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je u extraktov uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo.

Upozornenie
Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte a skladujte mimo dosahu malých detí! Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Minimálna trvanlivosť: do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.