ANATOMAX - VÝŽIVOVÝ DOPLNOK 60 cps.

ANATOMAX - VÝŽIVOVÝ DOPLNOK 60 cps.
Katalógove číslo: | HARMONIZÉRY - zdravie je najväčší dar
Dostupnosť: Na objednávku
Cena:
22,40 €
Popis produktu
    • imunita - vitalita
    • tvorba kolagénu a správna tvorba chrupavkového a kostného tkaniva
    • podpora imunity
    • syntetizácia kolagénu pre správnu funkciu kostí a chrupaviek

Metylsulfonylmetán– MSM – je prirodzená zlúčenina síry, ktorá spoločne s vitamínom C tvorí dôležitý nutričný základ. Vitamín C pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom. Ďalej podporuje tvorbu kolagénu, ktorý je dôležitý pre správnu funkciu ciev, kostí, chrupaviek, pokožky, ďasien a zubov, prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, psychickej činnosti a obranyschopnosti organizmu. Jeho nenahraditeľná funkcia spočíva vo zvyšovaní absorpcie železa a podpore normálneho energetického metabolizmu v tele. Vitamín C pomáha znižovať únavu a vyčerpanie a podieľa sa na regenerácii redukovanej formy vitamínu E

Doporučené dávkovanie
1 kapsula 2× denne pred jedlom, deti od 3 rokov 1 kapsula denne.

Zloženie
Metylsulfonylmetan (MSM) 750 mg, Vilcacora (Uncaria tomentosa, Cat‘s Claw „mačací pazúr“, kôra) 50 mg, vitamín C 48,5 mg (62,5% RDA).

Upozornenie
Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiaceŽENY. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výrobok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy.