APPLE VINEGAR STAR / 60 tbl

APPLE VINEGAR STAR / 60 tbl
Katalógove číslo: | HARMONIZÉRY - zdravie je najväčší dar
Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa
Cena:
15,00 €
Popis produktu

Aktívnou zložkou jablčného octu je kombinácia minerálov a kyseliny octovej. Z minerálov sa jedná najmä o draslík, vápnik, fosfor, sodík a stopové prvky. Kyselina octová dodáva charakteristickú vôňu a chuť. Ocot sa vyrába kvasením – fermentáciou. Je to proces, pri ktorom sú cukry rozštiepené baktériami a kvasinkami. Zatiaľ čo na výrobu octu je možné použiť najrôznejšie suroviny, ako ovocie, zeleninu a hrozno, pravý jablčný ocot sa vyrába zo šťavy z celých, čerstvých jabĺk. Za svoje blahodarné účinky vďačí vysokému obsahu minerálnych látok a vitamínov, obsiahnutých v jablkách.

Odporúčané dávkovanie
2 tablety 3× denne.

Zloženie
Zloženie 6 tabliet: Jablčný ocot (Apple Cider Vinegar) 1.440 mg (ekvivalentný piatich čajovým lyžičkám 100 % jablčného octu); kyselina octová 504 mg; stabilizátor: hydrogénfosforečnan vápenatý; emulgátor: celulóza; protipeniaca látka: rastlinná kyselina stearová; protihrudkujúca látka: oxid kremičitý, rastlinný stearan horečnatý.
V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je u extraktov uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo.

Upozornenie
Nevhodné pre deti do 3 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výživový doplnok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy. Minimálna trvanlivosť: do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.

Doporučené dávkovanie
1 tableta denne.

Zloženie
cholín bitartát 140 mg, inozitol 140 mg, kyselina pantoténová (D – pantothenan vápenatý) - vitamín B5 40 mg (666,7% RDA), PABA 30 mg, niacín (nikotinamid) – vitamín B3 25 mg (156,2% RDA), tiamín mononitrát - vitamín B1 10 mg (909 % RDA), riboflavín – vitamín B2 10 mg (714,3% RDA), pyridoxín hydrochlorid – vitamín B6 10 mg (714,3% RDA), kyselina listová 400 µg (200% RDA), biotín (D – biotin) 100 µg (200% RDA), kyanokobalamín – vitamín B12 40 µg (1.600% RDA),hydrogenfosforečnan vápenatý, celulóza, guarová guma, rastlinná kyselina stearová, zosieťovaná sodná soľ karboxymethylcelulózy, oxid kremičitý, rastlinný stearan horečnatý . RDA - odporúčaná denná dávka

Upozornenie
 Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výrobok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy.