BRAIN STAR - VÝŽIVOVÝ DOPLNOK 60 cps

BRAIN STAR - VÝŽIVOVÝ DOPLNOK 60 cps
Katalógove číslo: | HARMONIZÉRY - zdravie je najväčší dar
Dostupnosť: Na objednávku
Cena:
49,00 €
Popis produktu
  • duševná kapacita
  • bdelosť a ostražitosť
  • srdečná činnosť
  • koncentrácia, pozornosť, pamäť
  • intelektuálne a poznávacie funkcie
  • imunita – vitalita
  • zníženie únavy a vyčerpania

Mozog zodpovedný za všetky riadiace procesy v tele a za všetky schopnosti človeka a preto je dôležité dodávať mozgovým bunkám špeciálne živiny pre ich výživu. 
BRAIN STAR je výborná formula s patentovanou koncentrovanou zmesou Neuro-PS®, vyvinutou na základe potrieb moderného človeka. Ďalej sú v nej obsiahnuté dôležité vitamíny a minerálne látky. 
Vitamín C – pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom, prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, psychickej činnosti a obranyschopnosti organizmu. Jeho nenahraditeľná funkcia spočíva vo zvyšovaní absorpcie železa a podpore normálneho energetického metabolizmu v tele. Vitamín C pomáha znižovať únavu a vyčerpanie a podieľa sa na regenerácii redukovanej formy vitamínu E. 
Vitamín E – podieľa sa na ochrane buniek pred oxidačným stresom. 
Vitamín B6 – podporuje normálnu syntézu cyesteínu a jeho metabolizmus, energetický metabolizmus, metabolizmus bielkovín a glykogénu, činnosť nervovej sústavy, psychickú činnosť, tvorbu červených krviniek a funkciu imunitného systému. Prispieva ku znižovaniu únavy a vyčerpanosti. Podieľa sa na regulácii hormonálnej aktivity. 
Kyselina pantoténová – je dôležitá pre normálny energetický metabolizmus, syntézu a metabolizmus steroidných hormónov, vitamínu D a niektorých neurotranzmiterov a mentálnu činnosť. Prispieva ku zníženiu únavy a vyčerpania. Zinok - podporuje rozpoznávacie funkcie, syntézu DNA a imunitný systém. Udržuje správnu hladinu testosterónu v krvi. Podieľa sa na procese delenia buniek a ich ochrane pred oxidačným stresom. 
Vitamín A – je potrebný pre normálny stav slizníc, pokožky, zraku a imunitného systému. Podieľa sa na procese špecializácie buniek a metabolizme železa. 
Vitamín B1- tiamín – pomáha podporovať normálnu nervovú sústavy vrátane psychickej činnosti. Podieľa sa na normálnej srdcovej funkcii a energetickom metabolizme. 
Vitamín B2 – riboflavín – podporuje normálny energetický metabolizmus a činnosť nervovej sústavy. Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom a ku znižovaniu únavy a vyčerpania. 
Mangán- výborne pôsobí na normálny energetický metabolizmus, stav kostí, tvorbu spojivových tkanív a prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. 
Foláty – sú dôležité pre rast zárodočných tkanív počas tehotenstva. Podieľajú sa na normálnej psychickej činnosti, imunitnom systéme a na znižovaní miery únavy a vyčerpania.
Meď – pomáha udržovať normálny stav spojivových tkanív, energetického metabolizmu a imunitného systému. Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. 
Biotín – prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, činnosti nervovej sústavy, metabolizmu makroživín a psychickej činnosti. 
Vitamín B12- je dôležitý pre normálny energetický metabolizmus, činnosť nervovej sústavy, metabolizmus homocysteínu, psychickú činnosť a imunitný systém. Podieľa sa na znižovaní miery únavy a vyčerpanosti a procese delenia buniek. 
Chróm – podporuje normálny metabolizmus a pomáha udržovať správnu hladinu glukózy v krvi.

Doporučené dávkovanie
1 kapsula denne.

Zloženie
kyselina L – askorbová- vitamín C 62,5 mg (78%RDA), oxid horečnatý - horčík 25 mg (6,5%RDA), uhličitan vápenatý - vápnik 12,5 mg, draslík 12,5 mg, DL – alfa – tokoferyl acetát - vitamín E 6,8 mg (57%RDA), nikotinamid - niacín 6,25 mg (39%RDA), pyridoxín hydrochlorid - vitamín B6 3,75mg (268%RDA), kyselina pantothenová (D – pantothenan vápenatý) 3 mg (50%RDA), oxid zinočnatý - zinok 2,5 mg (25%RDA), furman železnatý - železo 1,25 mg (9%RDA), thiamín moninitrát - vitamín B1 0,75 mg (68%RDA), síran manganatý - mangán 0,5 mg (25%RDA), riboflavín - vitamín B2 0,425 mg (30%RDA), retinyl acetát – vitamín A 300 µg (37,5%RDA), kyselina listová 100 µg (50%RDA), glukonán meďnatý - meď 100 µg (10.000 %RDA), D – biotín - biotín 75 µg (150%RDA), chlorid chromitý - chróm 25 µg (62,5%RDA), selénan sodný - selén 12,5 µg (23%RDA), kyanokobalamin - vitamín B12 5 µg (200%RDA), jodid draselný - jód 3,75 µg (2,5%RDA), molybdénam sodný -molybdén 2,5 µg (5%RDA), cholekalciferol - vitamín D 0,625 µg (12,5%RDA), koncentrovaná zmes Neuro-PS [dimetylaminoetanol, L-glutamín, Bacopa monnieri (Bakopa drobnolistá, extrakt z celej rastliny), fosfatidylserin, koncentrovaná kyselina dokosahexaenová, cholín, inozitol, N – acetyl L – tyrosin, Vaccinium myrtillus (čučoriedka obyčajná, extrakt z plodu), extrakt zo zrniek vínnej révy, extrakt zo šupiek vínnej révy, vinpocetín, bór (kyselina boritá)] 140 mg, hydrogénfosforečnan vápenatý, rastlinná celulóza, kroskaramelóza sodná, rastlinná kyselina stearová, oxid kremičitý, rastlinný stearan horečnatý, dextróza, sójový lecitín, karboxymethylcelulźa, citrát sodný, prírodný karamel. RDA - odporúčaná denná dávka

Upozornenie
Upozornenie pre osoby citlivé na včelie produkty: obsahuje včelí vosk. Upozornenie pre osoby citlivé na sóju: obsahuje sójové bôby a výrobky z nich. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výrobok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy.