Ročné vibrácie - životné obdobia

Čísla z dátumu narodenia vytvárajú vibrácie, ktoré vás upozorňujú na obdobia vhodné a menej vhodné na riešenie problémov, obdobia, ktoré prajú finančným záležitostiam aj také, v ktorých by sme sa mali mať na pozore. Každé obdobie nám dáva možnosť rozvoja v správnej chvíli ale aj prekážky, ktoré sú schodíkmi k vyššiemu uvedomeniu. Ak nepláveme proti prúdu, hviezdy nám podajú pomocnú ruku.

V prvom rade si musíte zistiť v akom vibračnom období sa nachádzate. Ako? Napíšte dátum, kedy ste mali naposledy narodeniny a jednotlivé čísla spočítajte. Napríklad: 25.6.2011 , 2+5+6+2+0+1+1 = 17 = 1+7 = 8
Vibráciu tohto čísla mate teraz až do najbližších narodenín.


Vibrácia 1: Ideálne obdobie na začiatok nových aktivít. Všetko, čo vám v tomto období napadne a začnete realizovať, má z dlhodobého hľadiska veľkú perspektívu. Ak o niečo prídete, tak preto, že máte dostať niečo lepšie, aj keď sa na prvý pohľad môže zdať, že to tak nie je. Meníte zamestnanie, začínate študovať, podnikať. Vo vzťahu môžu nastať menšie problémy, pretože sa viac zameriavate  na seba, na svoju prácu.
 
Vibrácia 2: V tomto období stretávate ľudí, ktorí majú niečo dôležité zohrať vo vašom živote, priateľov, životných partnerov. Už netúžite byť sami. Dozrievajú nápady z predošlého obdobia. Môžu sa vyskytnúť menšie zdravotné problémy. Do nových vecí sa nepúšťajte.

Vibrácia 3: Rozvíjate to, čo ste v 1 začali, cestujete, dokončujete aj prerušené štúdiá. Stretávate známych z minulosti. Túžite po spoločnosti. Ideálne obdobie na usporiadanie narušených rodinných a priateľských
vzťahov.
 
Vibrácia 4: Snažte sa nezačínať nič nové, nekupujte si veci drahé a také, ktoré majú mať dlhú životnosť. Nepožičiavajte peniaze a ani vy si nepožičiavajte, neberte si hypotéky ani žiadne úvery. Jediná investícia,
ktorá je v tomto období vhodná,  je kúpa nehnuteľnosti, ale iba v hotovosti. Snažte sa ísť v zabehnutých koľajach. Máte pocit, že máte veľa energie, ale neprečerpávajte ju, inak nastanú zdravotné problémy.
Ak môžete, vyhýbajte sa operáciám. Pre ženy nie je vhodné rodiť. V žiadnom prípade nemeňte prácu. Buďte pokorní.
 
Vibrácia 5: Veľmi dobré obdobie na zmenu práce, cestovanie, na začiatok podnikania. Vládne vám planéta šťastia a môžete sa pustiť do všetkého, čo vás v tomto období napadne. Máte dostatok odhodlania začať niečo
nové, aj riskovať. Nebojte sa. Všetko dobre dopadne.

Vibrácia 6: Túžite po láske a harmónii tak veľmi, že ak ju doma nenachádzate idete ju hľadať inam. Veľké skúšky v partnerskom živote. Ste veľmi príťažlivý pre opačné pohlavie a stretávate životných partnerov. Pre ženy je ideálne obdobie na prírastok do rodiny. Skrášľovacie  operácie majú výraznejší efekt.
 
Vibrácia 7: Nerobte žiadne zmeny, neinvestujte peniaze, veľký predpoklad na straty. Straty sa môžu týkať aj citovej oblasti. Problémy iných nadraďujte nad vlastné. Jediné obdobie, keď máte ponúkať pomoc. Je veľký predpoklad, že vašu pomoc budú potrebovať hlavne vaši blízki. Budete potrebovať veľkú dávku trpezlivosti.
 
Vibrácia 8: Tri mesiace pred ďalšími narodeninami môžete zariskovať, samozrejme v rámci vašich možností, výhodne nakupujte, predávajte, investujte. Je vám daná moc a peniaze, ale pozor aby ste nespyšneli, lebo prídete o všetko. Ak máte nadbytok, myslite na tých, ktorí potrebujú pomoc. Pre ženy nevhodné obdobie na rodenie. Konajte láskavo a poctivo.
 
Vibrácia 9: Sumarizujete. Čo ste chceli dosiahnuť, čo ste dosiahli? Chcete robiť to, čo ste robili doteraz, alebo urobíte zmeny? Niekedy môžete mať pocit, že sa vám veci vymykajú z rúk. Môžete sa sťahovať, ženíť, vydávať, rozvádzať. Dostávate príležitosť niečomu sa priučiť a rozvinúť svoju osobnosť.

Odporúčanie: 3 mesiace pred narodeninami nám ubúda energia, preto nerobíme závažné rozhodnutia, okrem vibrácie „8“. Pozrite si aj vibrácie svojich blízkych a možno ľahšie pochopíte ich konanie, čo určite povedie k zlepšeniu vzťahov.